![](https://www.gng.gov.gr/wp-content/uploads/2022/06/haritou-gng-scaled.jpg)
Η Διοίκηση του Νοσοκομείου Γιαννιτσών συνεχίζοντας την προσπάθεια για ενίσχυση σε μόνιμο ιατρικό προσωπικό, καλωσορίζει με ιδιαίτερη χαρά στο ιατρικό δυναμικό της τη νέα μόνιμη Ιατρό, Επιμελήτρια Β’, Νευρολόγο, Ελεάνα Χαρίτου, η οποία ανέλαβε υπηρεσία σήμερα 20.06.2022. Ευχόμαστε στην νέα μόνιμη Ιατρό του Νοσοκομείου Γιαννιτσών καλή σταδιοδρομία και καλή τύχη.
Ο Αναπλ. Διοικητής του ΓΝ Πέλλας, ΝΜ Γιαννιτσών,
Ευάγγελος Λόγγος